ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

10/01/2024

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

Αγαπητοί γονείς/ κηδεμόνες,

το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων σας καλεί σε Γενική Συνέλευση την Τετάρτη 24 Ιανουαρίου 2024 στις 18.00’ μμ. στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου μας.

1) Ενημέρωση για τους σκοπούς-στόχους του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων

2) Ενημέρωση πεπραγμένων Δ.Σ.

3) Θέματα ενδοσχολικού ενδιαφέροντος

4) Βασιλόπιττες

5) Θέματα εκτός ημερησίας/προτάσεις μελών για συζήτηση.

Η παρουσία όλων κρίνεται απαραίτητη.

Σε περίπτωση μη απαρτίας η επαναληπτική Γενική Συνέλευση θα γίνει την Τετάρτη 31 Ιανουαρίου, στις 18.00 μμ.

Βάσει του καταστατικού, τακτικά μέλη του Συλλόγου με δικαίωμα συμμετοχής στις αποφάσεις της Γενικής Συνέλευσης γίνονται οι γονείς/κηδεμόνες που έχουν καταβάλει την ετήσια συνδρομή, η οποία ανέρχεται στα 5€/γονέα και μπορεί να καταβληθεί την ημέρα της Γενικής Συνέλευσης.

Για το Δ.Σ.

Η  Πρόεδρος                                                           Η Γενική Γραμματέας

Αγγελική Ανδριωμένου                                                Αλεξάνδρα Λάζαρη