Αγαπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε ότι στα πλαίσια της πράξης "Ενισχυτική Διδασκαλία στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση, σχολικό έτος 2021-2022" (σύμφωνα με τη σχετική υπουργική απόφαση) θα λειτουργήσει ενισχυτική διδασκαλία στα μαθήματα Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία και Αγγλικά.
Δεν γνωρίζουμε όμως σε ποιο σχολείο της περιοχής μας θα πραγματοποιηθεί.
Κριτήριο για τη συμμετοχή των μαθητών είναι η επίδοσή τους στο αντίστοιχο μάθημα.
Σας παρακαλούμε όσοι επιθυμείτε το παιδί σας να παρακολουθήσει μαθήματα ενισχυτικής να συμπληρώσετε την υπεύθυνη δήλωση υπογεγραμμένη και να την υποβάλετε ηλεκτρονικά στο email του σχολείου μας:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  μέχρι την Δευτέρα 8-11-2021.
Την αίτηση μπορείτε να την κατεβάσετε κάνοντας κλικ εδώ.
Από την διεύθυνση