Αξιότιμες κυρίες, αξιότιμοι κύριοι!

Εκ μέρους των εκπαιδευτικών και των μαθητών του σχολείου μας, θα θέλαμε να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες στον οργανισμό ΔΕΣΜΟΣ, για τη δωρεά υλικοτεχνικού υλικού (10 υπολογιστές Dell, 10 οθόνες Dell  και 10 πληκτρολόγια Logitech) για τον εξοπλισμό εργαστηρίου πληροφορικής στο σχολείο μας.

Η προσφορά σας θα συμβάλει σημαντικά στη βελτίωση της εκπαιδευτικής διαδικασίας και θα χρησιμοποιηθεί με πολλαπλούς τρόπους, υπηρετώντας τις ανάγκες της σχολικής μας κοινότητας.

Σας επισυνάπτουμε φωτογραφίες του εργαστηρίου που εξοπλίστηκε με το υλικό της δωρεάς, καθώς και  αντίγραφο της καταχώρισης του υλικού στο Βιβλίο Υλικού της σχολικής μονάδας στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο.

Αντίγραφο της αποδοχής της δωρεάς από τη σχολική επιτροπή θα σας αποσταλεί όταν θα το λάβουμε.

Σας ευχόμαστε ολόψυχα καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το νέο έτος!

Με εκτίμηση.

Γεώργιος  Γεωργόπουλος