62ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Διεύθυνση: Πανδώρου13-15 Αθήνα ΤΚ 11853

Τηλ: 210-3478171- Φαξ: 210-3478174

e-mail: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Αθήνα 04/10/2019

Αγαπητοί γονείς!

Πιστεύουμε ότι η ουσιαστική επικοινωνία των φορέων της Εκπαιδευτικής Κοινότητας (εκπαιδευτικών- μαθητών-γονέων) προσφέρει πάρα πολλά στη σχολική ζωή και επιλύει κατά τον καλύτερο τρόπο όλα τα εμφανιζόμενα προβλήματα.

Στο πλαίσιο αυτής της επικοινωνίας, σας καλούμε σε μία συνάντηση-συζήτηση με τους εκπαιδευτικούς του Σχολείου μας για να ενημερωθείτε σε θέματα που αφορούν στη φοίτηση(διδασκαλία και φύση των μαθημάτων, τρόπος βαθμολογίας, απουσίες κ.λ.π.) των παιδιών σας.

Η συνάντηση θα γίνει στις 7/10/2019 ημέρα Δευτέρα στις 18:00 μ.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων του Σχολείου μας.

Επιθυμούμε να ανταποκριθείτε στην προσπάθειά μας αυτή , με την ενεργό σας συμμετοχή γιατί τα θέματα ενδιαφέρουν άμεσα όλους μας.

Επίσης ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας θα σας ενημερώσει για θέματα που αφορούν τη λειτουργία του.

Ευχαριστούμε

Γεωργόπουλος Γεώργιος