Μενού

Σχολικό Ημερολόγιο

Σεπτέμβριος 2018
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Χάρτης

Εκτύπωση

 

62o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ                         ΣΧΟΛ. ΕΤΟΣ 2017-2018

Πανδώρου 13-15, 11853 Αθήνα

Τηλέφωνο: 210 3478171, 210 3478177  Fax: 2103478174

email: mail@62gym-athin.att.sch.gr

 

ΩΡΕΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΚΑΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗΣ ΕΛΕΓΧΩΝ Α΄ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟΥ

Αγαπητοί γονείς!

Κατά τη διάρκεια του τρέχοντος σχολικού έτους η ημέρα υποδοχής και ενημέρωσης των γονέων και κηδεμόνων των μαθητών του σχολείου μας θα είναι η ΤΕΤΑΡΤΗ (Εξαίρεση αποτελούν μόνο οι συνάδελφοι που δεν διδάσκουν την Τετάρτη στο σχολείο  μας). Δίπλα στα ονόματα των εκπαιδευτικών αναγράφονται η ειδικότητά τους καθώς και οι διδακτικές ώρες που θα είναι στη διάθεσή σας. Για τον καλύτερο προγραμματισμό των επισκέψεών σας, θα βρείτε στο πίσω μέρος του εντύπου τον πίνακα των διδακτικών ωρών.

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

Δ
Ε
Υ
Τ
Ε
Ρ
Α

Τ
Ρ
Ι
Τ
Η

Τ
Ε
Τ
Α
Ρ
Τ
Η

Π
Ε
Μ
Π
Τ
Η

 

 

 

Ω
Ρ
Α

Ω
Ρ
Α

Ω
Ρ
Α

Ω
Ρ
Α

1.       

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ) ΠΕ12.02

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ

 

 

 

 

2.       

ΣΤΟΥΠΑ  ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ) ΠΕ07

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

 

 

3η, 5η

 

3.       

ΤΟΥΡΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

 

 

 

4.       

ΧΑΡΑΚΑΚΟΣ
ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

 

 

 

5.       

ΤΟΝΟΖΛΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

 

2η, 6η

 

6.       

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

 

 4η

 

7.       

ΚΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ
ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

 

 

8.       

ΚΥΡΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

 

3η, 6η

 

9.       

ΠΕΠΠΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

 

3η, 7η

 

10.     

ΦΩΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

 

2η, 6η

 

11.     

ΖΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

 

 

4η, 5η

 

12.     

ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΡΑΧΗΛ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

4η, 5η

 

 

 

13.     

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΠΕ04.01

ΦΥΣΙΚΟΣ

 

 

 

14.     

ΜΠΑΛΩΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΕ04.05

ΓΕΩΛΟΓΟΣ

 

 

 

15.     

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ04.05

ΓΕΩΛΟΓΟΣ

 

 

 

16.     

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΕ05

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

 

 

3η, 5η

 

17.     

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ06

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

 

 

 3η

 

18.     

ΤΣΩΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΕ06

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

 

 

 

19.     

ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ08

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ

 

 

 4η

 

20.     

ΣΟΦΟΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΠΕ11

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ

 

 

 

21.     

ΔΟΥΜΕΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΠΕ11

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ

 

 

 

22.     

ΡΙΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΕ15

ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚ.

 

 

 

23.     

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ16

ΜΟΥΣΙΚΟΣ

 

 

 

24.     

ΦΤΥΛΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ ΠΕ17.01

ΠΟΛ. ΑΣΠΑΙΤΕ

 

 

 

25.     

ΔΑΒΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19&ΠΕ03

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

 

 

 

26.     

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΕ20

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 

 

 

 

ΩΡΑ

ΕΙΣΟΔΟΣ

ΕΞΟΔΟΣ

1η

8:15

9:00

2η

9:00

9:50

3η

10:00

10:45

4η

10:55

11:40

5η

11:50

12:30

6η

12:40

13:20

7η

13:25

10:05

Για να κατεβάσετε το παρόν σε μορφή pdf παρακαλώ πατήστε εδω

 

ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

 

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ

Σύνδεση

Στατιστικά Ιστοσελίδας

Σήμερα 21
Χθες25
Τη βδομάδα 81
Προηγούμενη βδομάδα 208
Το μήνα 2107
Προηγούμενο μήνα 452
Σύνολο 23503
Σύνολο Χρηστών16
Χρήστες 0
Επισκέπτες 16

Το σχολείο μας προτείνει...

ERASMUS+ PROJECT