Σχολικό Ημερολόγιο

Νοέμβριος 2020
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Χάρτης

Το 62 στα Σχολεία για την Προστασία του Περιβάλλοντος

Αγαπητοί γονείς!

Κατά τη διάρκεια του τρέχοντος σχολικού έτους η ημέρα υποδοχής και ενημέρωσης των γονέων και κηδεμόνων των μαθητών του σχολείου μας θα είναι η ΤΕΤΑΡΤΗ (Εξαίρεση αποτελούν μόνο οι συνάδελφοι που δεν διδάσκουν την Τετάρτη στο σχολείο  μας). Δίπλα στα ονόματα των εκπαιδευτικών αναγράφονται η ειδικότητά τους καθώς και οι διδακτικές ώρες που θα είναι στη διάθεσή σας. Για τον καλύτερο προγραμματισμό των επισκέψεών σας, θα βρείτε στο πίσω μέρος του εντύπου τον πίνακα των διδακτικών ωρών.

Μπορείτε να κατεβάσετε το παρόν κάνοντας κλικ εδώ.

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

 

 

 

ΩΡΑ

ΩΡΑ

ΩΡΑ

1.        

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ)

ΠΕ81

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ

 

 

 

2.        

ΣΤΟΥΠΑ  ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ)

ΠΕ07

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

 

5η

 

3.        

ΖΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

(ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ)

ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

 

 

4.        

ΤΟΥΡΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

 

4η

 

5.        

ΚΑΝΤΑ ΕΛΕΝΑ

ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

 

6.        

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

4η

 

7.        

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ

ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

 

8.        

ΜΕΓΑΛΟΥΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

 

9.        

ΚΥΡΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

5η

 

10.    

ΠΕΠΠΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

4η

 

11.    

ΛΑΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

 

12.    

ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΡΑΧΗΛ

ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

 

 

13.    

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΠΕ04.01

ΦΥΣΙΚΟΣ

 

4η

 

14.    

ΜΠΑΛΩΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΠΕ04.05

ΓΕΩΛΟΓΟΣ

 

3η

 

15.    

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΕ04.05

ΓΕΩΛΟΓΟΣ

 

6η

 

16.    

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΠΕ 05

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

 

5η

 

17.    

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΕ06

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

 

5η

 

18.    

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΕ06

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

 

 

5η

19.    

ΔΑΝΙΗΛ ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ

ΠΕ 08

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ

 

2η

 

20.    

ΣΟΦΟΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΠΕ11

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ

 

5η

 

21.    

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΖΩΗ

ΠΕ11

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ

 

 

22.    

ΡΙΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΕ80

ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝ.

 

3η

 

23.    

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ79

ΜΟΥΣΙΚΟΣ

 

 

24.    

ΦΤΥΛΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ

ΠΕ81

ΠΟΛ. ΑΣΠΑΙΤΕ

 

4η

 

25.    

ΔΑΒΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ86

ΠΕ 03

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

 

3η

 

26.    

ΣΟΦΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΕ86

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 

 

27.    

ΞΕΡΕΑ Μ

ΠΕ86

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 

 

19-11-2019

 

 

 

 

ΩΡΑ

ΕΙΣΟΔΟΣ

ΕΞΟΔΟΣ

1η

8:15

9:00

2η

9:00

9:50

3η

10:00

10:45

4η

10:55

11:40

5η

11:50

12:30

6η

12:40

13:20

7η

13:25

10:05

 

 

 

Σύνδεση

Στατιστικά Ιστοσελίδας

Σήμερα 227
Χθες161
Τη βδομάδα 531
Προηγούμενη βδομάδα 1245
Το μήνα 227
Προηγούμενο μήνα 6104
Σύνολο 251455
Σύνολο Χρηστών108
Χρήστες 0
Επισκέπτες 108

Το σχολείο μας προτείνει...

ERASMUS+ PROJECT

ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ - ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ